Pocałuj żabkę w łapkę.

Temat: Jaką kose spalinową kupić?
Witam, proszę o pomoc gdyż muszę kupić kosę spalinową a nie nie wiem, który model wybrać mam spory dylemat:( Zastanawiałem się nad dwoma modelami:
http://centrum-ogrod...-kbh27a-1-6-km/
oraz
http://centrum-ogrod...-kbh35a-2-0-km/
Pomóżcie mi wybrać. Z góry dziękuję za każdą pomoc:) Pozdrawiam.

Źródło: forum.pclab.pl/index.php?showtopic=582939Temat: Nowa kosa spalinowa, jaka do około 1300.
Siemka. Chciałem kupić jakąś kose spalinową tak do około 1300PLN. Ze względu na to iż jestem całkowitym laikiem w tym temacie czy możecie mi doradzić na jakie parametry należy zwrócić uwagę, jakie firmy są sprawdzone i pewne, tak żeby za chwilę się nie popsuła. Do koszenia jest działka niewielka, tak ze 5 arów. Dzięki z góry za jakiekolwiek podpowiedzi:)
Źródło: e-kosiarki.net/viewtopic.php?t=467


Temat: Kosa spalinowa 1200-2000 zł do trudnego terenu jaką wybrać?
Witam

przymierzam się do kupienia kosy spalinowej w cenie 1200 - 2000 zł. Zależy mi na sprzęcie żywotnym, potrafiącym pracować całymi dniami, sprzęcie nowym żeby jak się coś zniszczy można naprawić na gwarancji. Zastanawiałem sie na Stihlem fs250, tylko nie wiem jak sprawa wygląda dokładnie z tymi mieszankami, czy opłaca się w to bawić, pali dzięki temu mniej benzyny czy co ?

Zastanawiałem się czy lepiej nie kupić jakiegoś rodzaju kosiarki Hondy lub Kawasaki. Nie wiem też jak to jest dokładnie z mocami kosiarek. Jak przeglądam wiele ofert okazuje się że nieraz kosiarka za 300 zł ma większą moc od kosiarki za 2000 zł, pytanie tylko jak to się ma później w praktyce.

Jakby ktoś mógł mi pomóc w wyborze sprzętu to będę niezmiernie wdzięczny

z góry dzięki

pozdrawiam
Źródło: e-kosiarki.net/viewtopic.php?t=430


Temat: Jaką kosę spalinowa kupić
Witam wszystkich. Planuję kupić kosę spalinową do nierównego pochyłego pola o powierzchni 0,4 hektara. Jaka kosa spalinowa będzie do niego najlepsza?

Źródło: forum.pclab.pl/index.php?showtopic=590122